Наші клієнти

Підприємство по Договорах виконувало і виконує роботи з монтажу, налагодженню, ремонту та технічного обслуговування систем протипожежного призначення на об'єктах:

 1. ВАТ «Актабанк» мережа банківських відділень (технічне обслуговування та ремонт справних та працездатних засобів автоматичних установок пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу ) за адресою : м. Київ, вул. Лінійні, 17.
 2. «Адміністративно – офісна будівля» за адресою : м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 4.
 3. «Адміністративно-офісна будівля» ТОВ «Грін Сайт Менеджмент» за адресою: м. Київ, вул. Польова 24 Д.
 4. «Спортивно – оздоровчий комплекс» за адресою: м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4 – Г.
 5. «Ресторанно - готельний комплекс «Полонина» за адресою: с. Підгірці, Обухівського району.
 6. Аудиторська компанія «ДЕ – Факто» технічне обслуговування та ремонт справних та працездатних засобів автоматичних установок пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 18.
 7. Складський комплекс ЗАТ «Українські вантажні кур’єри».
 8. Складський комплекс ТОВ «ФМ С Є Десна».
 9. Логістичний центр ТОВ "ДСВ Україна" (монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи відеоспостереження) за адресою: с. Чайки Києво-Святошинський район.
 10. Митний склад ТОВ «ІІ Цеппелін Україна» за адресою: Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, урочище «Чайка», вул. В. Чайки, 4, аеродром «Чайка».
 11. Ресторан «Яблочко» ТОВ «Тріада-Інвест», за адресою: м.Київ. вул. Воровського, 39.
 12. Складські та офісні приміщення ТОВ "П.В.К."
 13. «Офісне приміщення» ТОВ "Глаксосміткляйн Фармасьютікалс Україна"( технічне бслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, системи відеонагляду та контролю доступу) за адресою: м. Київ, вул. Лінійна, 17.
 14. «Київський Судноплавний Шлюз» Державного підприємства водних шляхів Укрводшлях, (зобов’язання надавати послуги з технічного обслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, бул. Верховної Ради, 14 б.
 15. Мережа магазинів спортивного одягу ТОВ «Боско Дніпро» ( проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану) за адресою: м. Київ, вул. Куренівська, 29а.
 16. «Офісне приміщення» ТОВ «ГЛД-Інвест-Україна (демонтажні та монтажні роботи по установці пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Старокиївська, 10 г.
 17. «Офісне приміщення» ТОВ «АГЕНТСТВО ЄВРОПА»( демонтажні та монтажні роботи по установці пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Старокиївська, 10 г.
 18. Адміністративна будівля ПАТ «КОНВІ»( послуги з технічного обслуговування справної та працездатної системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потье, 12.
 19. «Будівництво житлового будинку з підземними гаражами та об’єктами соціально-побутової сфери в кварталі обмеженому вул. Полтавською, Дмитрівською, Річною, Златоустівською, В.Чорновола у Шевченківському районі м. Києва» ТОВ «МЖК-1».
 20. Державне науково-виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потье, 16.
 21. «Офісне приміщення» ТОВ «НОВИЙ КАНАЛ» ( тестування електричного обладнання на об’єкті з метою запобігання несподіваного виходу зі строю електричних приладів, проведення та надання належного аналізу роботи електричних приладів на об’єкті в заданому режимі, проведення та надання належного аналізу стану дротових мереж на об’єкті та виявлення пошкоджень, організація тренінгів по експлуатації автоматичної пожежної сигналізації на об’єкті за допомогою фахівців) за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, буд. 25.
 22. «Офісне приміщення» ТОВ «ГОЛДЕН ГЕЙТС ГРУП»( демонтажні та монтажні роботи по установці пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Старокиївська, 10 г.
 23. «Офісне приміщення» ТОВ «ТЕХНОІНОФСЕРВІС ЛТД» ( демонтажні та монтажні роботи по установці пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Старокиївська, 10 г.
 24. «Офісне приміщення» ТОВ «ПАНТОС ЛОГІСТІК УКРАЇНА»( демонтажні та монтажні роботи по установці пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, вул. Старокиївська, 10 г.
 25. «Офісне приміщення» ТОВ «ТРАЙГОН-ЭКСПОРТ»( постачання обладнення, виконати монтажні роботи системи відеоспостереження та контролю доступу) за адресою: м. Київ вул. Старокиївська, 10 г.
 26. Державна Установа "Інститут економіки та прогнозування"( послуги по комплектації, постачанню обладнання, матеріалів та виконанню монтажних та пусконалагоджувальних робіт системи телевізійного нагляду) за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
 27. «Офісне приміщення» ТОВ «Геокон»( монтажні та пусконалагоджувальні роботи по обладнанню системи охоронної сигналізації та встановленню системи контролю доступу на основі омофонів) за адресою: м. Київ, вул. Протасів Яр, 13 а.
 28. «Київська регіональна митниця» ТОВ «Консалтинговий регіональний економічний центр», за адресою: м.Київ, бульвар Івана Лепсе, 8 а.
 29. «Будівництво блоку обслуговування на ділянці №24 у 3-му мікрорайоні житлового масиву «Позняки-Західні» в Дарницькому районі м. Києва”.
 30. «Офісне приміщення «Бізнес центр» ТОВ «Трансатлантік Україна», за адресою: м.Київ, вул. Магнітогорська, 1 е.
 31. Складські приміщення «Акрополус Біосайнсес»( монтажні та пусконалагоджувальні роботи телевізійної системи відео спостереження) за адресою: м. Київ, вул. Аеродромна, 12.
 32. Благодійна організація «БК СТРОЙГАРАНТ»( проектні та монтажні роботи системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ. вул. Дегтярівська, 25 а.
 33. «Будівництво загальноосвітньої школи на 33 класи на ділянці №12 в 6-му мікрорайоні житлового масиву «Осокорки-Північні» у Дарницькому районі м. Києва» Замовник – АТ «ХК Київміськбуд», Генпідрядник – ТОВ «МЖК-1».
 34. Будівництво об’єкту “Індивідуальний 8-поверховий житловий будинок ” ТОВ «БК Фірма «Граніт» за адресою: м.Київ, вул. Івана Франка, 11.
 35. Приміщення Складського комплексу "МЛП-Чайка" (технічне обслуговування пожежних кранів в комплекті строком 2 (два) рази на рік) за адресою: с. Петропавліська Борщагівка вул. Антонова 1-А.
 36. Приміщення Бізнес центру «Юта Сервіс»( монтажні та пусконалагоджувальні роботи автоматичної системи охоронної сигналізації) за адресою: с. Чайки, вул. Валентини Чайки, 16.
 37. «Реконструкція будинку їдальні під будинок громадської організації» Всеукраїнська Асоціація громадських організацій, «АЛЬРАІД» ( проектні та монтажні роботи системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу), за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а.
 38. Приватне акціонерне товариство «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій», Спеціалізована школа №196 («автоматизованої системи інформування клієнтів «Школа») за адресою: м. Київ, вул. Зодчих, 22.
 39. «Відділення ПАТ "ПУМБ" за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 30.
 40. «Капітальний ремонт 3-го корпусу центру захисту дітей " Наші діти"( проектні роботи та вогнезахисне оброблення дерев’яних конструкцій господарчого блоку вогнезахисним складом «Неомід 450-1» (I група вогнезахисної ефективності)) за адресою: м. Київ. пр. Павла Тичини, 28-б.
 41. Приміщення ТОВ «Лімагрейн Україна» за адресою: м. Києві, вул. Тургенєвська, 55.
 42. Будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення» ТОВ «МЖК-1»( проектно-вишукувальні роботи) за адресою: м. Київ. вул. Феодосійській, 2-є, 2-ж, 2-з, 2-і.
 43. Приватне акціонерне товариство «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій», «Гімназія біотехнологій №177»( автоматизована система інформування клієнтів «Школа») за адресою: м. Київ вул. Курська, 12.
 44. Приміщення офісу «МЖК-1»(монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи охоронної сигналізації та системи контролю доступу) за адресою: м. Київ, вул. Г. Ахматової, 7/15.
 45. Нежитлові приміщення Релігійна громада Свідків Єгови (монтажні роботи автоматичної системи охоронної сигналізації) за адресою: м. Київ, вул. Ірпінська, 69а.
 46. «Ресторан та адміністративно-офісні приміщення» ТОВ «АПТ-УКРАЇНА» ( системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей) за адресою: : м. Київ, вул. Драгомирова, 16.
 47. «Реконструкція існуючого продовольчого ринку з будівництвом сучасних торгівельних споруд по продажу продовольчих та непродовольчих товарів ТОВ «Ринок «Десна». ( монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи диспетчеризації ) за адресою: : м. Київ, вул. Миколи Кибальчича, 11-а .
 48. Бізнес–Центр ТОВ «Міком- Палац» (обслуговування пожежних кранів в комплекті строком 2 (два) рази на рік) за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська 27-Т (літера А).
 49. Дочірнє підприємство «Готельний комплекс «Турист» (обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та автоматизації димовидалення) за адресою:м. Київ, вул. Р. Окіпної, 2.
 50. Сучасні торговельні споруди по продажу продовольчих та непродовольчих товарів, Будівля №1, ТОВ «Ексім Трейд Транс Фуд» (обслуговування систем автоматичної системи пожежої сигналізації, оповіщення про пожежу, автоматизації системи димовидалення та іншого обладнання, що задіяні при пожежі, та їх диспетчеризації та автоматичної системи водяного пожежогасіння) за адресою: м. Київ, вул. Кибальчича, 13.
 51. Бізнес – Центр ТОВ «Брест Литовський» (монтаж та технічне обслуговування засобів протипожежного захисту) за адресою: м. Київ вул. Старокиївська, 10 г.
 52. Бізнес центр ТОВ «Політрейд» (система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, система контролю управління доступу) за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 52.
 53. Приміщення паркінгу ТОВ «Магна Люкс» (обслуговування автоматичних систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, водяного пожежогасіння та димовидалення) за адресою: м. Київ, вул. Райдужна, 25-А.
 54. Адміністративно офісна будівля ТОВ «Фінансові ініціативи» (обслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей, автоматичне пожежогасіння) за адресою: м. Київ, вул. Р. Окіпної, 8-а.
 55. Житлові будинки ТОВ «Екжитлоком» (обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи протидимного захисту) за адресою: м. Київ, вул. Мішуги,10.
 56. Офісне приміщення ТОВ «Новобудова» (проектні роботи автоматичних систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу) за адресою: м. вул. Саперно-Слобідська, 10.
 57. Офісні приміщеннях ПП «ДУО» (проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи автоматичної системи пожежної сигналізації) за адресою: м. Київ, вул. Червоноткацька, 63.
 58. Адміністративна будівля ТОВ «Центр Магнітогорська» ( обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю доступу, телевізійного нагляду) за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.
 59. Офісне приміщення ТОВ «Яворина Бетріб» (надавати послуги з технічного обслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації) за адресою: м. Вишгород, вул. Ватутіна,10 б.
 60. Складські приміщення ТОВ «Еф Ай Ем Сервіс» ( обслуговування пожежних кранів в комплекті) за адресою: с. Чайки, вул. Дачна , 1.
 61. Бізнес центр ТОВ «Еф Ай Ем Ріелті» ( обслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, системи відеонагляду та контролю доступу) за адресою: м. Київ, вул. Лінійна, 17.
 62. «Логістичний центр « Кюне і Нагель» (ремонтні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи систем протипожежного призначення) за адресою: смт. Гостомель, вул. Садова, 26 а.
 63. ОСББ «Маршал» (обслуговування справної та працездатної автоматичної установки пожежної сигналізації та димовидалення, установки автоматичного пожежогасіння у ліфтовому машинному приміщенні житловому будинку ) за адресою: м. Київ, вул. Маршала Жукова, 31-а.
 64. Нежитлові приміщення ТОВ «ТІІ» (системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей) за адресою: м. Київ, вул. Пимоненка, 13.
 65. Приміщення бізнес центру ТОВ «ЮТА СЕРВІС» (поставити обладнання, виконати монтажні та пусконалагоджувальні роботи автоматичної системи охоронної сигналізації ) за адресою: с. Чайки, вул. В. Чайки, 16.
 66. Нежитлові приміщення ТОВ «Фелісіті Менеджмент Україна»( експлуатаційне обслуговування системи водяного пожежогасіння та пожежної сигналізації ) за адресою: м. Гостомель, вул. Садова, 26-а.
 67. Офісна будівля «ВНП Укрзооветпромпостач» ( обслуговування автоматичної адресної системи пожежної сигналізації та системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей) за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 16.
 68. Приватне акціонерне товариство «Трускавецькурорт» (системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей) за адресою: м. Трускавець, вул. Суховоля, 33.
 69. Гімназія № 107 "ВВЕДЕНСЬКА Консорціум «АСТЕК» (системи контролю доступу - проект «Безпечна та Розумна школа» ) за адресою: м. Київ, вул. Введенська, 35.
 70. ЗОШ І – ІІІ ступенів № 306 Консорціум «АСТЕК (системи контролю доступу - проект «Безпечна та Розумна школа») за адресою: м. Київ, Лисківська, 4 а.
 71. Бізнес-парку «Глорія» (ремонтні роботи автоматики систем вентиляції та холодопостачання) за адресою: м. Київ, вул. Польова, 9 Б.
 72. Ангар та склади, ТОВ «Альтер С» (виконати ремонтні та налагоджувальні роботи автоматичної системи пожежної сигналізації) за адресою: с. Козаровичі, вул. Лесі Українки, 2.
 73. Бізнес Центр «Ріальто», ТОВ «Портмоне» (монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи контролю доступу) за адресою:м. Київ, Новокостянтинівська, 18 В.
 74. Складські приміщення, ТОВ «МОФ» ( обслуговування системи відеонагляду та системи контролю доступу) за адресою: с. Чайки, вул. Антонова, 1-А.
 75. Індивідуальний садовий будинок типу «Калгарі 5-68, ТОВ «ЕДЕЛЬВЕЙС БАУ» ( монтажні та пусконалагоджувальні роботи телефонної мережі, мережі інтернет та телебачення, системи охоронної та пожежної сигналізації) за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, Віто-Поштова сільська рада, садове товариство «НОВІТА».
 76. Публічне акціонерне товариство, «Медпромпроект»( монтажні роботи системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) за адресою: м. Київ, проспект Возз’єднання, 7-А.
 77. Приміщення складу №1»,ТОВ «БРАЗЕС» (проектні роботи, стадія проектування Робочий проект, внутрішнього пожежного водопроводу та насосної станції ) за адресою: с. Рогозів, вул. Воровського, 33.
 78. Приміщення адміністративно-офісної будівлі, ТОВ «МАТЕРІАЛАЙЗ» (монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації) за адресою: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-А.
 79. Капітальний ремонт нежитлового приміщення (групи приміщень №1,2,3), ТОВ «МЖК – ІНЖИНІРИНГ» (зобов’язання з виконання комплексу робіт з вогнезахисту елементів та конструкцій) за адресою: с. Вереси, вул. Сім’ї Хохлових, 8
 80. Приміщення офісно-складського центру, ТОВ «ДЕЗЕГА ХОЛДІНГ УКРАЇНА» (системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей) за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Чайки, вул. В.Чайки,16.
 81. Складські та офісні приміщення, ТОВ «СПРИНТЕР К» (обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації) адресою: Київська обл., Вишгородський район, с. Козаровичі, вул. Лесі Українки, 2.
 82. «Гімназія «Київська Русь»»(виконання послуг з ремонтних та налагоджувальних робіт систем пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, автоматизації систем протидимного захисту та систем, які задіяні при пожежі та їх диспетчеризація) за адресою: м. Київ. вул. Гмирі, 2-В.
 83. Медичний діагностичний центр «МЕДПАЛАС»»,( роботи по відновленню системи автоматичної адресної пожежної сигналізації) за адресою: м. Трускавець, ..вул. Юрія Дрогобича, 3.
 84. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Позняки-Дніпро» (послуги з технічного обслуговування системи автоматизації димовидалення) за адресою: м. Київ, вул. Драгоманова, 12 а.
 85. Спеціалізована школа № 76 імені Олеся Гончара Святошинського району (проектні роботи системи контролю доступу) за адресою: м. Київ вул. Жмеринська, 8.
 86. «Хостел», ТОВ «СХ» (проектні роботи системи пожежної сигналізації, монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей) м Київ, вул. Щекавицька, 30/39.