Протипожежні двері

 ›   ›  Протипожежні двері

Протипожежні двері - відносяться до засобів пасивного протипожежного захисту. Це конструкція використовується всередині приміщень для запобігання поширення вогню та диму. Двері виготовляється з матеріалів які не розповсюджують горіння з теплопоглинальними властивостями.

Двері оснащуються вогнестійким герметиком і димоізоляціею, спеціальною фурнітурою, шарнірами з підшипниками, доводчиками, блокувальним механізмом. Цифра в маркеровці протипожежних дверей означає кількість годин, протягом яких двері здатні протистояти пожежі (як правило це 30 або 60 хвилин).

Протипожежні двері бувають:

  • Дерев'яні протипожежні двері
  • Металеві протипожежні двері
  • Скляні протипожежні двері

  

При монтажі дверей для запобігання попадання чадного газу і поширення вогню використовуються спеціальні ущільнювачі і липкі стрічки. Монтаж здійснюється тільки в цегляні (товщиною більше 200 мм) або бетонні прорізи (товщиною більше 150 мм). Якщо товщина менше зазначеної або стіни складаються з гіпсокартонних або піно блоку, проводиться відповідне посилення металоконструкціями.

Будь-монтаж протипожежних дверей має свої особливості, Тому даний вид робіт можуть здійснювати тільки організації мають відповідну ліцензію МНС України. Зокрема наша організація має таку ліцензію і ми можемо здійснювати такого роду діяльність.