ТОВ "Л.С. Центр-Захисту"

ТОВ "Л.С. Центр-Захисту" - надає послуги з:

Компанія забезпечуємо повний комплекс послуг необхідних для створення та роботи повнофункціональної, ефективної та якісної системи будь-якого призначення. Основне акцентування в нашій роботі ми робимо на закінчених рішеннях і здачі цих рішень ПІД КЛЮЧ Вам (нашому Замовнику), на що у нас є відповідні дозвільні документи та ліцензії.

ТОВ "Л.С. Центр-Захисту" засновано в березні 2007 р Організаційна структура компанії передбачає наявність в організації таких елементів:

  • департамент по монтажу обладнання;
  • департамент по пуско-налагоджувальних робіт і випробувань;
  • департамент ремонту і технічного обслуговування;
  • департамент підготовки виробництва, комплектації технічних засобів і обладнання.

Вище вказані департаменти разом з департаментом управління якістю і надійністю та виробничо-технічним департаментом в змозі забезпечити весь комплекс робіт починаючи з аналізу проектної документації та до поставки обладнання для монтажу, налагодження, випробування і введення в експлуатацію об'єктів з дотримання всіх норм з охорони праці та навколишнього середовища .

Компанія надає як типові так і унікальні рішення систем безпеки. Кожен варіант передбачає складання кошторису, яку наша інженерна команда завжди готова обгрунтувати і обговорювати з Вами. Безкоштовні консультації кваліфікованих експертів компанії допомагають Вам вибрати найбільш оптимальний варіант системи Вашої безпеки.

Проектні та інженерні рішення використовують сертифіковане обладнання різних вітчизняних і закордонних виробників. Правильний підбір обладнання дає гарантію довгострокової і безперебійної роботи рішення.

Усі проведені роботи можуть проводиться поетапно і за погодженням. При необхідності проектне рішення можливо скласти з урахуванням подальшої модернізації і розширення.

Співробітники компанії мають досвід, всі необхідні допуски і відповідний рівень кваліфікації для виконання всіх видів робіт, наданих ТОВ "Л.С. Центр-Захисту".

Компанія при бажанні клієнта може прискорити узгодження проектної документації.

Політика компанії передбачає і вимагає від своїх співробітників відповідально ставитися до будь-якої виконуваної роботі, а також ретельно стежити за якістю робіт.

Ми завжди відкриті для діалогу з нашими постійними і потенційними клієнтами на взаємовигідній основі.